Kommentarer på definitionen swag av Cookie
SWAG = Something We Asians Got

Skrivet av Gurre Wednesday, February 29, 2012
So true

Skrivet av Mr.Sweetheart Saturday, April 14, 2012
Swag= wants a gentleman?

Skrivet av Fizzk Tuesday, April 17, 2012
She wants a gentleman ?

Skrivet av Fizk Tuesday, April 17, 2012
Ok bra att veta

Skrivet av Tilde Thursday, April 26, 2012
Keej..

Skrivet av .. Sunday, April 29, 2012
Fuck swag...

Skrivet av Dz Saturday, May 5, 2012
"en person kan också ha "Swag/swagger" = sex with a ginger

Skrivet av JustinB Sunday, June 3, 2012
"Secretly We Are Gay" Gammalt slang för gaykulturen i USA

Skrivet av esn Monday, August 6, 2012
Swag !

Skrivet av Anonymous Wednesday, September 26, 2012
b

Skrivet av dinmamma Monday, October 1, 2012
Swag!!

Skrivet av Jonas felt skog! Wednesday, November 6, 2013
Lol

Skrivet av Axellll Tuesday, April 29, 2014
SWAG ✌️

Skrivet av ✌️ Friday, July 4, 2014
Kommentar  
Ditt namn